Kalibrace měřidel

 

Pro naše zákazníky poskytujeme služby v oblasti akreditovaných kalibrací měřidel v oblasti délky, rovinného úhlu, momentu síly a mechanického pohybu nebo vibrací. V naší vlastní laboratoři provádíme akreditované kalibrace pracovních měřidel s dokladovatelnou návazností na státní etalony.

 

V oblasti délkových měřidel jsme schopni nabídnout kalibrace všech konvenčních délkových měřidel včetně závitových kalibrů dle zahraničních norem (BA, BSF, BSW, UNC, UNF, UNS,,,,) a také závitových kalibrů kuželových (NPT, BSPT, Rc-Rp....).

 

Momentové klíče a šroubováky kalibrujeme v rozsahu 0,015 -1.100Nm. Můžeme nabídnout také kalibraci snímačů momentů a kontroly pulzních elektrických nebo pneumatických utahovaček s rozsahem 2-70Nm.

 

Akreditace oboru mechanického pohybu a vibrací pokrývá vibrometry snímače zrychlení nebo rychlosti v pásmu kmitočtů 10Hz až 10kHz. Jsme schopni kalibrovat všechny běžné typy akcelerometrů výrobců PCB, IMI, DJB, MMF, Hoffman nebo Brüel & Kjær a další. Kalibrujeme také běžné typy vibrometrů vybavených těmito snímači rychlosti nebo zrychlení. U specifických azřízení jsme tyto schopni kalibrovat přímo u zákazníka při použití přenosného kalibrátoru vibrací. Instalované laboratorní zaízení SPEKTRA CS18 MF je schopno kalibrace v rozsahu zrychlení 0,1-50g - podívejte se na specifikaci zařízení v příloze.

 

Všechny kalibrační úkony jsou doloženy kalibračním listem, který je automatickou součástí kalibrace pracovních měřidel.

Naše společnost je akreditovaným subjektem pro kalibraci měřidel v oborech délky, rovinného úhlu, mechanického pohybu a momentu síly.

 

V záložce "Ke stažení" si můžete stáhnout aktuálně platné Osvědčení o akraditaci a jeho přílohu.

PŘIHLÁŠENÍ E-LEARNING